ارسال ایمیل و پیامک انبوه

سرویس ارسال ایمیل و پیامک انبوه چیست؟

img
سرویس ایمیل انبوه چیست؟
سرویس ایمیل انبوه، سرویس ایمیلی است که می تواند به طور همزمان برای تعداد زیادی از گیرندگان ایمیل ارسال کند. ایمیل های انبوه معمولاً برای کمپین های تبلیغاتی یا بازاریابی و همچنین برای ارسال به روز رسانی به لیست ایمیل شما استفاده می شوند. انواع ایمیل‌هایی که ممکن است ارسال کنید شامل خبرنامه، ایمیل‌های تبلیغاتی، ایمیل‌های تراکنشی، اعلان‌های حمل و نقل، گزارش‌ها، بازنشانی رمز عبور و موارد دیگر است.

برای ارسال ایمیل با این حجم به یک ارائه‌دهنده خدمات ایمیل انبوه قابل اعتماد نیاز دارید، زیرا انجام این کار از سرور ایمیل خود احتمالاً باعث می‌شود شما را به عنوان یک هرزنامه علامت گذاری کنید. سرویس‌های ایمیل انبوه به طور خاص با حجم زیادی از ایمیل ساخته شده‌اند و می‌دانند چگونه ایمیل‌های شما را ارسال کنند تا شهرت فرستنده شما دست نخورده باقی بماند و خود را در سمت اشتباه خدایان ایمیل ندانید.
در سرویس ایمیل انبوه به دنبال چه چیزی باشیم
چند ویژگی کلیدی وجود دارد که می‌خواهید قبل از انجام سرویس ایمیل انبوه به دنبال آنها باشید:

امنیت و قابلیت اطمینان
ردیابی ایمیل
مدیریت لیست
طراحی ایمیل
قیمت
امنیت و قابلیت اطمینان
امنیت و قابلیت اطمینان، مهمترین ویژگی است که باید در سرویس ایمیل انبوه خود به دنبال آن باشید. هنگامی که حجم زیادی از ایمیل ها را در مدت زمان کوتاهی ارسال می کنید، باید بتوانید بدون ایجاد فیلتر هرزنامه این کار را انجام دهید. ارائه‌دهنده ایمیل انبوه شما باید به شما این امکان را بدهد که یک سرور SMTP را انتخاب کنید و از دسته‌ای (ارسال ایمیل‌ها در دسته‌های کوچکتر) برای ارسال ایمیل‌های انبوه خود به جای ارسال یک‌باره آن‌ها استفاده کنید.

ردیابی ایمیل
اکثر سرویس‌های ایمیل انبوه حداقل برخی از ابزارهای اساسی ردیابی ایمیل را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید نرخ باز و کلیک، قابلیت تحویل و سایر معیارها و معیارهای رایج بازاریابی ایمیلی را بررسی کنید . برخی از ابزارهای قدرتمندتر تجزیه و تحلیل عمیق ارائه می دهند.

مدیریت لیست
سرویس ایمیل انبوهی که انتخاب می کنید باید به شما این امکان را بدهد که لیست بازاریابی ایمیلی خود را اضافه و مدیریت کنید. این شامل ویژگی‌هایی است که به شما کمک می‌کند فهرست خود را بخش‌بندی کنید و فهرست خود را تمیز و عاری از ایمیل‌های تکراری و غیرفعال نگه دارید.

طراحی ایمیل
به طور معمول، یک سرویس ایمیل انبوه به اندازه ارائه‌دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ معمولی گزینه‌های طراحی را شامل نمی‌شود، اما باید حداقل برخی از ابزارهای طراحی اولیه را شامل شود. اگر هیچ ابزار طراحی در دسترس نیست، پلتفرم باید حداقل به شما این امکان را بدهد که طرح خود را وارد کنید یا قالب ایمیل HTML را جایگذاری کنید .

قیمت
هزینه برای برخی از مشاغل عاملی خواهد بود. در لیست خود، خدمات بازاریابی ایمیل انبوه رایگان را قرار داده ایم که شامل ویژگی ها و عملکردهای اضافی در برنامه های پولی آنها می شود. صرف نظر از بودجه شما، می توانید یک سرویس ایمیل مارکتینگ انبوه را در این لیست برای خود پیدا کنید.

ایمیل-انبوه-به-چه-معناست؟ ایمیل-مارکتینگ-هدفمند-چیست؟ بازاریابی-ایمیلی-چیست؟ چگونه-ایمیل-انبوه-ارسال-کنیم؟ سرویس-ارسال-ایمیل-و-پیامک-انبوه-چیست؟ بازاریابی-پیامکی-چیست؟ بازاریابی-ایمیلی-چیست-و-چگونه-کار-می-کند پیامک-انبوه-تبلیغاتی

دسته بندی