ارسال ایمیل و پیامک انبوه

چگونه ایمیل انبوه ارسال کنیم؟

img
برای ارسال پیام به تعداد زیادی آدرس ایمیل، بازاریابی ایمیلی مفید است. با این حال، پیروی از برخی قوانین ضروری است: اطمینان از تحویل خوب، مطابقت با قانون CAN-SPAM، ذکر اطلاعات اجباری شرکت، مدیریت لیست های تماس، پیگیری رفتار، و اندازه گیری عملکرد. 

برای دریافت پاسخ سوال خود نیازی به مرور همه انجمن های موجود در اینترنت نیست. appvizer 9 قانون کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد که قبل از ارسال ایمیل انبوه باید بدانید و لیستی از بهترین نرم افزارهای حرفه ای ایمیل برای جلوگیری از طبقه بندی خبرنامه های شما به عنوان هرزنامه .

9 قانون که قبل از ارسال ایمیل انبوه باید بدانید
قبل از ارسال پیام های انبوه به مشتریان بالقوه، مشتریان یا یک خبرنامه برای هزاران مشترک، مهم است که از چند قانون آگاه باشید. 

شماره 1: کاربران باید بتوانند به راحتی اشتراک خود را لغو کنند
ارسال ایمیل انبوه در ایالات متحده باید با قانون CAN-SPAM مطابقت داشته باشد . برای خدمات بازاریابی ایمیلی موثر ، هر ایمیل باید شامل یک روش انصراف آسان برای لغو اشتراک از دریافت ایمیل توسط کاربران باشد. این را می توان در هر جایی از ایمیل درج کرد، اما پیوند معمولاً در پایین ایمیل است.

حتی با وجود اینکه قانون CAN-SPAM الزامی برای انتخاب وجود ندارد، به این معنی که شما نیازی به دریافت رضایت گیرندگان قبل از ارسال ایمیل برای آنها ندارید، ما به شدت توصیه می کنیم که این کار را انجام دهید. این به شما امکان می دهد تا نرخ کلیک بیشتری داشته باشید و فروش و درآمد را افزایش دهید. 

همچنین باید دسترسی به داده‌هایی را که از  مشترکان خود جمع‌آوری می‌کنید، فراهم کنید ، آنها باید بتوانند از حقوق خود برای اصلاح اطلاعات جمع‌آوری‌شده، لغو یا قابل حمل بودن داده‌های خود استفاده کنند.

شماره 2: اعلامیه های قانونی اجباری
گیرندگان شما باید بتوانند به وضوح اطلاعات زیر را در هر یک از ایمیل های شما بخوانند:

اطلاعات مربوط به شرکت شما، یعنی اطلاعات تماس فرستنده،
هدف از ایمیل ارسال شده برای او،
یک پیوند انصراف / لغو اشتراک،
پیوندی برای دسترسی و مدیریت اطلاعات شما (اصلاح، حذف، قابل حمل)،
پیوندی برای مشاهده آنلاین خبرنامه شما؛ برخی از آدرس های ایمیل نمایش کامل پیام شما را مسدود می کنند.
شماره 3: هدف قابل تحویل و هرزنامه صفر
فرستنده باید از تحویل ایمیل های ارسال شده به صورت انبوه اطمینان حاصل کند. خطر در اینجا به اعتبار او به عنوان یک فرستنده لطمه می زند، در لیست سیاه قرار می گیرد و اعتماد گیرندگان را از دست می دهد.

✅ قابلیت تحویل خوب:

منجر به نرخ بالای ارسال پیام به صندوق ورودی می شود،
بستگی به شهرت خوب آدرس IP با توجه به ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) دارد.
به احراز هویت شما به عنوان یک فرستنده قابل اعتماد، به ویژه از نظر امنیتی، نیاز دارد.
برای شفاف ماندن و عبور از فیلترهای هرزنامه و غیره از شیوه های خوبی پیروی می کند.
شماره 4: لیست ایمیل های خود را برای رسیدن به هدف بهتر مدیریت کنید
مدیریت تماس به بیش از یک روش ضروری است زیرا به شما امکان می دهد:

از تکرار اجتناب کنید و دو بار برای یک شخص ایمیل ارسال کنید.
فهرستی از مخاطبین را بر اساس علایق ایجاد کنید،
تقسیم بندی بر اساس پروفایل های مشتری،
بهتر است پیام های خود را هدف قرار دهید و اثربخشی آنها را بهبود بخشید.
شماره 5: یک پیام بازاریابی واضح
از خط موضوع ایمیل خود، باید در مورد اهداف خود واضح باشید و از کلمات هرزنامه ممنوع شده توسط ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) که به دنبال هرزنامه هستند ("رایگان"، "معجزه"، "پول"، "جنسی"، "فوری" خودداری کنید. "، و غیره.).

تقسیم بندی و شخصی سازی لیست های ایمیل به شما این امکان را می دهد که محتوای مناسب را در زمان مناسب برای شخص مناسب ارسال کنید.

✅ شما عملکرد کمپین خدمات ایمیل انبوه خود را زمانی به حداکثر می رسانید که با علایق گیرندگان شما، بلوغ آنها در فرآیند خرید، عادات خرید و گشت و گذار، عادات آنها و همچنین زمان مناسب برای باز کردن ایمیل مطابقت داشته باشد.

شماره 6: طراحی ایمیل ریسپانسیو ایجاد کنید
تعداد زیادی ایمیل در اندازه های مختلف صفحه نمایش مشاهده می شود. بنابراین، ایجاد و فکر کردن در مورد بهترین شیوه های ایمیل از نظر طراحی واکنش گرا ضروری است.

✅ طراحی پاسخگو به  معنای قابل خواندن ایمیل شما در هر دستگاهی، صرف نظر از اندازه صفحه نمایش است: گوشی هوشمند، کامپیوتر، تبلت.

تحقیقات نشان می‌دهد که استفاده از اینترنت موبایل همچنان در حال افزایش است: تعداد زیادی ایمیل در اندازه‌های مختلف صفحه نمایش مشاهده می‌شوند. بنابراین ضروری است که پیام های ایمیل خود را از نظر طراحی واکنش گرا ایجاد کرده و در مورد آنها فکر کنید.

نحوه ارسال ایمیل انبوه - اینفوگرافیک
شماره 7: از یک ویرایشگر HTML استفاده کنید
ویرایشگر HTML یک راه حل فناوری اطلاعات است که به شما امکان می دهد یک سند HTML، یعنی صفحه وب مربوط به ایمیل خود را طراحی و تصحیح کنید.

ویرایشگر به شما امکان می دهد همه چیز را مدیریت کنید: متن، تصویر، الگو، پیوندها، رندر گرافیکی، و غیره. بسته به سطح مهارت خود، می توانید همه چیز را به صورت دستی کدنویسی کنید، یا به یک راه حل حرفه ای ایمیل تکیه کنید که از شما در برابر خطاهای فنی محافظت می کند، در حالی که ارائه می دهد. شما با قالب های ایمیل یا ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه از ارسال ایمیل با حجم بالا.

شماره 8: محموله های خود را پیگیری کنید
برای اندازه گیری رفتار هر گیرنده و انجام گزارش های عملکرد لازم است پیوندهای خاصی تنظیم شود.

هر پیوند در بدنه ایمیل شما دارای یک کد رهگیری است که اقدامات انجام شده توسط کاربر دریافت کننده ایمیل شما به نام تجزیه و تحلیل ایمیل را تشخیص می دهد .

✅ راه اندازی شاخص های عملکرد (KPI) مختلف مانند:

نرخ کلیک روی هر لینک،
نرخ انتقال از ایمیل به مخاطب گیرنده،
میزان حذف ایمیل ارسالی،
نرخ باز شدن ایمیل،
صفحات وب بازدید شده با کلیک های زیر و غیره.
شماره 9: ارسال انبوه رایگان، فقط در نگاه اول ایده خوبی است
ارسال ایمیل های انبوه با حساب Gmail یا Microsoft Outlook توصیه نمی شود:

گوگل برای جلوگیری از هرزنامه محدودیت هایی را 500 ایمیل در روز تعیین می کند.
هنگام راه‌اندازی پیوندهای ردیابی یا نظارت بر کمپین‌ها با مشکل مواجه خواهید شد .
این روش حرفه ای نیست زیرا شرکت شما به عنوان فرستنده ایمیل احراز هویت نشده است.
بازاریابی-پیامکی-چیست؟ پیامک-انبوه-تبلیغاتی بازاریابی-ایمیلی-چیست؟ بازاریابی-ایمیلی-چیست-و-چگونه-کار-می-کند ایمیل-مارکتینگ-هدفمند-چیست؟ چگونه-ایمیل-انبوه-ارسال-کنیم؟ سرویس-ارسال-ایمیل-و-پیامک-انبوه-چیست؟ ایمیل-انبوه-به-چه-معناست؟

دسته بندی