ارسال ایمیل انبوه

ایمیل انبوه به چه معناست؟

img
ایمیل انبوه،  یک پیام ایمیل است که به طور همزمان برای تعداد زیادی از افراد ارسال می شود. ارسال پیام به همه یا بخشی از مشترکین شما می تواند راهی سریع و کارآمد برای اطلاع رسانی اخبار فوری یا ارتقاهای حساس به زمان باشد که بر شرکت و مشتریان شما تأثیر می گذارد. با سطح صحیح شخصی‌سازی، گاهی اوقات می‌توان از آن برای ارسال پیام بازاریابی مبتنی بر یک رویداد خاص، فروش یا موضوع دیگر استفاده کرد.

ایمیل انبوه چه تفاوتی با سایر اشکال ایمیل دارد؟
ایمیل های تراکنش فقط برای یک نفر در پاسخ به رفتار یک کاربر ارسال می شود. این ممکن است ایمیلی درباره یک سبد خرید رها شده یا رسیدی با اطلاعات مربوط به آخرین تراکنش آنها باشد. از طرف دیگر، ایمیل انبوه به عنوان ایمیل یک به چند نیز شناخته می شود زیرا از طرف شرکت شما برای تعداد زیادی از افراد ارسال می شود.

تشخیص ایمیل انبوه از نامه های ناخواسته، که بدون اجازه گیرنده ارسال می شوند، بسیار مهم است. از آنجایی که مشترکین برای دریافت پیام از برند شما شرکت کرده اند و معیارهای GDPR یا CAN-SPAM برآورده شده است، ارسال ایمیل انبوه قابل قبول است. با این حال، بیشتر نامه‌های انبوه به دلیل عدم هدف‌یابی ایمیل و ارتباط پیام، به عنوان Graymail شناخته می‌شوند.

Graymail ایمیلی است که گیرندگان شما با دریافت آن موافقت کرده اند اما لزوماً واقعاً نمی خواهند در صندوق ورودی خود دریافت کنند. Graymail به عنوان هرزنامه در نظر گرفته نمی شود زیرا گیرندگان شما انتخاب کرده اند که ارتباطات را از شما دریافت کنند و شرکت شما یک فرستنده قانونی است. با این حال، تقریباً مطمئناً شکافی در میزان ارزش محتوای ایمیل شما برای گیرندگان شما وجود خواهد داشت. برای مثال، گیرنده A ممکن است از دریافت خبرنامه ماهانه شرکت شما در صندوق ورودی خود بسیار خوشحال شود، در حالی که گیرنده B که به سادگی برای یک کد کوپن ثبت نام کرده است، آن را حتی بدون باز کردن آن حذف می کند.

اگرچه ارسال یک ایمیل به کل پایگاه داده شما ایده جذابی است، اما به ندرت پیش می‌آید که همه بخواهند به همان شیوه و با یک فرکانس از شما بشنوند. به جای ارسال پیام به کل پایگاه داده، از تقسیم بندی پیشرفته برای ارسال پیام به افراد خاص در لیست خود استفاده کنید.

انجام این کار به افزایش شانس اینکه فقط افرادی که به این نوع اطلاعات علاقه مند هستند ایمیل شما را ببینند کمک می کند، نرخ باز شدن و تعامل را افزایش می دهد، شکایات هرزنامه را کاهش می دهد، و مهمتر از همه، کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مخاطبان شما همچنان به باز کردن و خواندن پیام های ایمیل شما ادامه می دهند. در آینده.

اگر ایمیل انبوه بیش از حد ارسال کنید چه اتفاقی می افتد؟
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کسب و کارها با ایمیل انبوه مرتکب می شوند، ارسال بیش از حد ایمیل است. ارسال بیش از حد ایمیل های ناخواسته یا غیر جالب می تواند به اعتبار فرستنده شما و همچنین رابطه مشترکین شما با کسب و کار شما آسیب برساند. در حالی که انفجار ایمیل جایگاه خود را دارد، توصیه می کنیم خود را در مورد تأثیری که بسیاری از ایمیل های غیر هدفمند می توانند بر بازاریابی ایمیلی شما داشته باشند، آموزش دهید .

در اینجا نگاهی دقیق تر به عواقب احتمالی ارسال ایمیل های انبوه ناخواسته زیاد است:

شهرت فرستنده شما آسیب خواهد دید
در صورت مشاهده افزایش ناگهانی حجم ایمیل، آدرس(های) IP یا دامنه(های) شما ممکن است توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی در لیست سیاه قرار گیرد. ایمیل های شما ممکن است به طور کامل توسط ISP مسدود شوند یا در صورت قرار گرفتن در لیست سیاه در پوشه های اسپم گیرندگان شما فیلتر شوند. خوشبختانه، استفاده از لیست های ایمیل به درستی به دست آمده، کاهش شکایات هرزنامه و افزایش تدریجی حجم ارسال در طول زمان می تواند به شرکت شما کمک کند تا شهرت خود را برای یکپارچگی با ارائه دهنده ایمیل انتخابی خود حفظ کند.

نرخ تعامل ایمیل انبوه شما کاهش خواهد یافت
اگر ایمیل های غیر شخصی و نامرتبط زیادی برای آنها ارسال کنید، ممکن است گیرندگان شما نخواهند با پیام های شما درگیر شوند. در نتیجه، معیارهای تعامل مانند نرخ باز و نرخ کلیک آسیب خواهند دید. در حالی که سرهم‌کردن با کپی خط موضوع، نام فرستنده و زمان ارسال می‌تواند به بهبود نرخ‌های باز کمک کند، اگر محتوای ایمیل شما همچنان مشترکان را ناامید کند، تعامل شما راکد خواهد ماند.

بیشتر ایمیل های شما به عنوان هرزنامه علامت گذاری می شوند
اگر حجم بالایی از ایمیل های انبوه پر از محتوای غیر جالب یا دعوت نشده ارسال می کنید، احتمال دارد گیرندگان شما ایمیل های شما را به عنوان هرزنامه معرفی کنند. در صورت دریافت شکایات اسپم کافی، ISPها ممکن است شروع به مسدود کردن پیام‌های شما کنند، به این معنی که حتی افرادی که مایل به دریافت پیام‌های شما هستند، نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

نرخ لغو اشتراک فهرست شما افزایش خواهد یافت
در نهایت، اگر مشترکین شما برای پیام های شما ارزش قائل نباشند، اشتراک را لغو خواهند کرد. از دست دادن مشترکان تأثیر منفی بر شاخص های کلیدی عملکرد ایمیل و همچنین توانایی شما برای دستیابی به اهداف تجاری خواهد داشت.

در حالی که مشترکین می‌آیند و می‌روند، باید برای نرخ لغو اشتراک کمتر از 1% تلاش کنید و با هر ایمیل (هدف‌مندی) که ارسال می‌کنید، فهرست ایمیل خود را گسترش دهید.

نحوه ارسال ایمیل انبوه بهتر
در Pearl Lemon Leads، ما تجربه و تخصص زیادی در زمینه بازاریابی ایمیلی در مقیاس بزرگ داریم. این به ما بینش واقعی زیادی در مورد اینکه چه چیزی کار می کند، چه چیزی کار نمی کند و چگونه یک استراتژی بازاریابی ایمیل انبوه بد را می توان تغییر داد و به ایمیل انبوه تبدیل کرد که بتواند به طور موثر به مخاطبان هدف شما برسد و نتایجی را که انتظارش را داشتید، به ما داده است.

با در نظر گرفتن همه این موارد، در اینجا برخی از نکات برتر ما برای انجام این کار آورده شده است:

از لیست های ترجیحی ایمیل استفاده کنید
برخی از مردم اهمیتی برای ارسال ایمیل های مکرر ندارند، برخی اگر بیش از یک ایمیل در هفته دریافت کنند، در یک لحظه دکمه حذف/هرزنامه را می زنند. اما چگونه می توان تشخیص داد که کیست؟ پاسخ در واقع بسیار ساده است: از آنها بپرسید.

یک مرکز اولویت ایمیل ایجاد کنید تا زمانی که شخصی در لیست ایمیل شما ثبت نام می کند، بتواند انتخاب کند که آیا می خواهد انواع مختلفی از اطلاعات را دریافت کند یا نه. برای مثال، اگر کسی فقط می‌خواهد بداند چه زمانی معاملات دارید، ممکن است نخواهند خبرنامه ماهانه یا ایمیل‌های بازاریابی هفتگی شما را دریافت کنند .

آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که کدام یک از این ایمیل‌ها را از مرکز ترجیحی دریافت کنند، و به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های متمرکزتری را بدون مزاحمت برای گیرندگان خود ارسال کنید. این امر باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما نیز می شود، زیرا زمان بسیار کمتری را صرف بخش بندی لیست های ایمیل خود می کنید زیرا کسانی که ثبت نام می کنند اساساً خود را به مخاطبان مناسب "مرتب سازی" می کنند.

به یک متخصص ایمیل نسل پیشرو نیاز دارید
همیشه مطمئن شوید که مجوز ارسال دارید
ما نمی‌خواهیم مانند یک رکورد شکسته به نظر برسیم، اما مطمئن باشید که مشترکین را از نظر اخلاقی جمع‌آوری می‌کنید و هر فردی که در لیست شما قرار دارد به شما اجازه داده است که به آنها ایمیل بزنید.

این تنها یکی از دلایلی است که خرید لیست های ایمیل انبوه هرگز حرکت خوبی نیست. هیچ یک از نام‌های موجود در آن لیست‌ها به شما اجازه خاصی برای ارسال ایمیل به آنها نداده‌اند، بنابراین اکثریت قریب به اتفاق ممکن است پیام شما را نادیده بگیرند یا آن را به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کنند.

ایمیل سرد (ایمیل های ارسال شده برای کسانی که لیست ایمیل را انتخاب نکرده اند) می تواند بسیار موثر باشد، به خصوص برای تولید سرنخ، اما این یک شکل هنری متفاوت است (به هر حال، یک Pearl Lemon Leads در آن بسیار خوب است) و هرگز به آن نزدیک نمی شود. شکل کمپین های ایمیل انبوه. اگر می‌خواهید درباره ارسال ایمیل سرد بیشتر بدانید ، می‌توانید این کار را از اینجا شروع کنید.

بهداشت فهرست ایمیل خوب را تمرین کنید
آدرس‌های ایمیل غیرفعال، برگشتی و سایر آدرس‌های ایمیل غیر فعال را به طور منظم از لیست ایمیل خود حذف کنید. بهداشت خوب لیست ایمیل به شما کمک می کند تا شهرت فرستنده خود را بهبود ببخشید، نرخ تعامل را افزایش دهید و احتمال قرار گرفتن در لیست بلوک ایمیل را کاهش دهید.

با محدود کردن تعداد ایمیل‌هایی که دریافت می‌کنند یا اگر بعد از مدت زمان معینی با ایمیل‌های شما ارتباط برقرار نکرده‌اند، «غروب آفتاب» مشترکان را از فهرست خود در نظر بگیرید. این می‌تواند به شما کمک کند تا نرخ مشارکت کلی خود را افزایش دهید، میزان تله‌های هرزنامه‌ای که پیام‌هایتان به آن‌ها ارسال می‌شود را کاهش دهید و نرخ شکایات هرزنامه را کاهش دهید.

زیاد ایمیل انبوه نفرستید
حتی اگر از همه بهترین روش‌های ایمیل انبوه که قبلاً در اینجا توضیح داده‌ایم استفاده می‌کنید، در مقابل وسوسه زیاده‌روی در استفاده از ایمیل‌های انبوه مقاومت کنید. بر اساس تحقیقات صنعت، بیش از 60 درصد از مشترکین ایمیل، در صورت دریافت روزانه ایمیل، حتی از فهرست هایی که با آنها تعامل دارند، لغو اشتراک می کنند.

برای نظارت بر کمپین های ایمیل انبوه خود و تقسیم بندی مجدد لیست های خود بر اساس تعامل وقت بگذارید.

اهرم مشارکت مجدد برای ایمیل های انبوه
مخاطبان غیرفعال می توانند بر عملکرد برنامه ایمیل شما تأثیر بگذارند، اما قبل از اینکه مشترکین غیرفعال خود را حذف کنید، سعی کنید آنها را با یک کمپین تعامل مجدد دوباره درگیر کنید.

با جمع آوری لیستی از مشترکینی که یکی از ایمیل های شما را در مدت زمان معین - در حالت ایده آل یک تا دو ماه - نخوانده اند، شروع کنید و سپس مستقیماً از آنها بپرسید که آیا همچنان می خواهند ایمیل های شما را دریافت کنند یا خیر. به خوانندگان خود دو فرصت صریح بدهید تا از ارتباطات آینده در متن ایمیل خود استفاده کنند یا از آن خارج شوند، بنابراین می توانید به طور فعال آدرس های ایمیل غیرفعال را حذف کنید.

کسانی را که مجدداً در لیست شما مشترک می شوند به مرکز ترجیحی ایمیل خود ببرید تا بتوانند انتخاب کنند که هر چند وقت یکبار می خواهند از شما بشنوند.
پیامک-انبوه-تبلیغاتی چگونه-ایمیل-انبوه-ارسال-کنیم؟ بازاریابی-پیامکی-چیست؟ سرویس-ارسال-ایمیل-و-پیامک-انبوه-چیست؟ ایمیل-مارکتینگ-هدفمند-چیست؟ بازاریابی-ایمیلی-چیست-و-چگونه-کار-می-کند بازاریابی-ایمیلی-چیست؟ ایمیل-انبوه-به-چه-معناست؟

دسته بندی